Aktuální anketa:Projekt "cestovatelé"

Jedno z naších poslání je v rámci svých možností pomáhat všem potřebným bez rozdílu rasy, národnosti nebo náboženského přesvědčení. Nejenom na naši organizaci, ale i na organizace poskytující pomoc se obracejí jednotlivci s požadavkem finanční či materiální pomoci. Často se musíme řídit pouze svými intuicemi či indiciemi, které nám poskytne žadatel pomoci. Není výjimkou že žadatel chodí od jedné organizace ke druhé a "zkouší" kde mu přispějí.

V současné době neexistuje jednotná databáze poskytnuté pomoci. Tento projekt si klade za cíl evidovat poskytnuté pomoci tak, aby v případě opakované žádosti měla organizace možnost sledovat pohyb žadatele a výši její poskytnuté pomoci. Privátně je navržen pro potřeby organizací charit, ale v případě požadavku jiné organizace je možno nás kontaktovat. V takovém případě bude žádost posouzena a rozhodnuto zda tuto organizaci do tohoto projektu začleníme.

Pro přistup je nutné znát jméno a heslo. Přihlásit se

 

Nemáte-li přístupové jméno a heslo, můžete si zde stáhnout žádost o jeho přidělení a zaslat nám ji na adresu: Charita Zábřeh, Žižkova 15, 789 01 Zábřeh, tel.: 583 412 587. (Tip pokud si chcete stáhnout soubor, stiskněte pravé tlačítko myší nad odkazem a z nabídky zvolte 'Uložit cíl jako...'. V případě, že chcete otevřít soubor v novém okně drže klávesu 'Shift' a klikněte na odkaz.)

 

 

Charita

Charita Zábřeh
Žižkova 15
789 01 Zábřeh
tel.: 583 412 587


Vyhledej na webu:


Projekt cestovatelé

Rychlé odkazy
Tříkrálová sbírka
Výroční zpráva
Ples Charity

Aktuality
Připravované akce
Tiskové zprávy

Chtěli jste vědět
Otázky a odpovědi
Zeptejte se nás

Charita Zábřeh
na mapě
Charita Zábřeh na mapě
Charita Zábřeh na mapě ČR