Prodej výrobků klientů

Nabídka pro firmy, úřady a instituce: jsme připraveni vyrobit dárky pro zaměstnance či pro partnery přímo na míru, dle zadání, přesně dle Vašich představ - v takovémto případě nás kontaktujte: Eva Pecháčková, tel.: 736 529 295, email: dobrovolnicke.centrum@charitazabreh.cz

V rámci činností našich stacionářů (Domovinka, Okýnko), center denních služeb (Oáza), terénních služeb (Středisko osobní asistence a odlehčovacích služeb) a aktivit dobrovolnického centra DobroDruh vzniká v průběhu roku celá řada drobných i větších výrobků. Zhotovují je sami uživatelé (případně s dopomocí a asistencí pracovníků) v rámci konaných terapií, při své každodenní běžné činnosti. Tvoří z různých materiálů (keramika, pedig, proutí, papír, lepenka, textilie, ...) a tím si cvičí hrubší i jemnou motoriku, zlepšují rukodělnou dovednost, koordinaci práce rukou, paměť, soustředěnost, ...

Vznikají při tom výrobky jedinečné svou hodnotou - vždyť každý z nich je originál, žádné dva výrobky nevypadají přesně stejně! Byť někdy po stránce estetické není výrobek zcela bezchybný, je hodnotný a cenný tím, že jde o ruční práci. Pak také tím, kdo jej připravil - mohou to být lidé, od kterých by to nikdo pro jejich viditelný handicap nebo pokročilé stáří nečekal. Výrobek pak často vzniká za obrovského úsilí, snahy, píle i času, který do něj jeho tvůrce vkládá.

V rozmanitém spektru, od drobných a levných dárků, až po větší a hodnotné dary pak nabízíme tyto výrobky k prodeji, třeba právě také Vám. Naši uživatelé mají totiž největší radost ze své práce až v okamžiku jejich prodeje, když vidí, že o jejich práci má někdo zájem, že jsou svému okolí užiteční, že někdo dokáže ocenit míru do výrobku vloženého úsilí. Prodejem výrobků se jednak snažíme získat zpět finance na nákup dalšího materiálu k výrobě, případně chceme pomoci spolufinancovat dovybavení sociálních služeb, které jsou jinak závislé na nejisté a proměnlivé dotační politice státu i samospráv.

Pokud u nás cokoliv zakoupíte, neuděláte chybu - naopak, můžete se těšit z trojnásobné radosti, kterou svým rozhodnutím způsobíte. Sami můžete mít dobrý pocit, že jste podpořili dobrou věc; radost zcela nepochybně vyvoláte u těch, které obdarujete; a v neposlední řadě si Vaší podpory všimnou i uživatelé, kteří nám někdy pomáhají chybějící zásoby zboží v prodejně doplňovat.

Máme za sebou již mnoho dodávek objednatelům spojených s výrobou na míru - ať již se jedná o obrazy, svíčky a tašky s erbem obce, vánoční a novoroční přáníčka, dárky pro zaměstnance firmy, prodej příležitostného zboží spojeného s určitou roční dobou - velikonoce, advent. Věříme, že i Vy si u nás své najdete, co hledáte si vyberete a budete spokojení. Kde se s našimi výrobky můžete setkat?

  • Některé výrobky klientů celoročně prodáváme v recepci Charity Zábřeh, v prodejně Barborka, v přízemí Charitního domu sv. Barbory (Žižkova 7/15, 789 01 Zábřeh). Jsme zde pro Vás každý všední den, v době od 7:00 do 16:30 hodin. Navštivte nás, vybrat si ze širokého sortimentu v různých cenových relacích může opravdu každý!
  • Část takto produkovaného sortimentu je možné objednat také na dálku, z pohodlí domova, v prostředí elektronického obchodu, e-shopu Charity Zábřeh. Navštivte nás a nakupujte na www.charitazabreh.com/eshop
  • Příležitostně během celého roku pořádáme vlastní prodejní výstavy, případně se s naším stánkem účastníme významných regionálních akcí (jarmark, vánoční trhy, poutě, den mikroregionu, ...). Na pozvání určitě rádi přijedeme také k Vám, na Vaši akci! Pokud sami provozujete obchůdek a můžete nám pomoci rozšířit distribuční kanály, jsme připraveni Vám přenechat naše výrobky např. do komisního prodeje.