Výdejní místo zásilek

Přímý kontakt na výdejní místo zásilek pro Vaše dotazy, prodloužení vyzvednutí či jinou potřebu: telefon 736 509 469, email: zasilkovna@reparto.cz

Výdejní místo zásilek provozujeme v Zábřehu ve spolupráci s dceřinnou společností, sociálním podnikem REPARTO Zábřeh s.r.o. Zvláště nyní v době nepolevující koronavirové epidemie, kdy jsou často obchody s různým sortimentem z nařízení vlády uzavřeny,   nabyla možnost nechat si potřebný nákup zaslat na dobírku přes e-shop, na důležitosti.  Na výdejním místě prodáváme i další sezónní produkty (na začátku adventní doby vánoční hvězdy pro onkologicky a hematologicky nemocné děti; Charitní diáře na rok 2021 na podporu humanitární pomoci ACHO na Ukrajinu i Haiti) a celoročně si zde za dobrovolný příspěvek do pokladničky můžete odebrat stále ještě nepostradatelný doplněk našich outfitů - ochranné roušky pro dospěláky i děti, které pro Vás připravila síť zapojených švadlen a dalších dobrovolníků.

Aktuálně jsme partnery společností Zásilkovna.cz a PPL PARCELshop (DHL). Obě tyto společnosti nám s námi spolupracují na vizi vybudovat a udržet další pracoviště pro zaměstnávání lidí se zdravotním postižením na zkrácené pracovní úvazky. Bez Vás, kteří si na naše výdejní místo budete nechat zasílat své objednávky, by to ale nešlo - bude nám ctí pokud se staneme Vaší oblíbenou a preferovanou "výdejnou".

Náš handicap je ale Vaší výhodou, v žádném případě jej u nás nepoznáte :-)  Garantujeme vstřícný přístup k zákazníkům, slušnost v jednání, důstojné zázemí i zabezpečení Vašich zásilek, profesionalitu v dodržování potřebných postupů, pečlivost a přesnost v manipulaci s Vašimi finančními prostředky, rychlé dobavení Vašeho požadavku bez dlouhého čekání (přesto prosíme v době před vánocemi mějte pochopení pro to, že i u nás se může vytvořit fronta). Budeme velice rádi za Vaši zpětnou vazbu, jak se nám to daří a co bychom ještě mohli vylepšit. I případné negativní hodnocení je radou zdarma a bereme jej jako námět, jak se ještě zlepšit. DĚKUJEME!

Omlouváme se za to, že jsme doposud výdejní místo častěji "stěhovali tam, kde se zrovna vleze". Nyní již stabilně a dlouhodobě své místo pro výdej i příjem balíčků najdete na adrese: Žižkova 235/5, 789 01 Zábřeh (bývalý OD Sluncem, kousek pod Muzeem, Domem pod Podloubím) a je pro Vás v provozu ve všední dny vždy od 8:00 do 17:00 hodin.