Pronájem učebny

V případě zájmu o využití nabízeného zázemí CHARITY ZÁBŘEH, informujte se o volném termínu, podmínkách a dalším postupu u ředitele Jiřího Kargera - tel. 736 509 430, email: reditel@charitazabreh.cz

Abychom dokázali udržet některé z našich činností, které nemají stálý a systémový zdroj financování, jsme nuceni rozvíjet vlastní ekonomické aktivity. Mezi nabízené patří např. také komerční pronájem zázemí našich služeb. Přímo v Charitním domě sv. Barbory (centrum města Zábřeha, Žižkova 7/15) tak jde o 2 místnosti, které běžně slouží zaměstnancům a střediskům naší organizace. V době, kdy máme v rezervacích volno, je ale nabízíme k zápůjčce a využití dalším - jednotlivcům, firmám, spolkům či kroužkům, ...

V přízemí, hned návazně na recepci, je bezbariérově přístupná jednací místnost. Je vhodná pro konání porad, školení, prezentací, schůzek a jednání týmu, výuku menšího počtu osob. Jde o zázemí velikosti 15 m2, které je vybaveno stoly a židlemi s variabilním uspořádáním (konference, porada, sál). Kapacita jednací místnosti čítá pro krátkodobou akci optimálně do 10 osob. Součástí vybavení s možností zapůjčení a využití je notebook, pod stropem osazený dataprojektor, promítací plátno, magneticko-keramická tabule pro popis barevnou fixou. Místnost se nachází uvnitř budovy a protože nemá okna a přírodní světlo, je nuceně odvětrána. Je zde k dispozici internetové připopojení Wi-Fi, v přilehlé recepci je možné za poplatek libovolně tisknout a kopírovat. Hned navazující jsou toalety (vč. bezbariérové) a malá kuchyňka s možností připravit si kávu, čaj; lednička pro uskladnění minerálek, zákusků, chlebíčků apod. Pro zájemce jsme schopni drobný cattering dle předaných požadavků zajistit.

Naopak zcela nahoře, v podkrovních prostorách nabízíme zasedací a školící místnost, která byla v roce 2012 zbudována rekonstrukcí střechy a krovu. Z umístění - na rozdíl od jednací místnosti - vyplývá, že nejde o zázemí, které by bylo snadno dostupné pro lidi se sníženou schopností pohybu, je třeba zdolat točité schodiště do vrchního 3. patra. Na druhou stranu jde o nádhernou, světlou (přirozené denní světlo skrze střešní okna) místnost s velkým volným a variabilním prostorem o velikosti 90 m2. Díky zvolenému nábytku (židle a stoly) má hned několik možností uspořádání - školní učebna se stoly, sezení jen na židlích čelem k lektorovi, uzavřený kruh nebo U profil, počítačová učebna. Postor je velmi dobře odvětratelný, v letních měsících ohladitelný instalovanou klimatizací a kapacitně pojme až 30 účastníků Vašich akcí. Součástí místnosti je vybavená kuchyňka, pro přípravu základního občerstvení. I zde platí, že pro zájemce jsme schopni drobný cattering dle předaných požadavků zajistit. Malá šatna pro odložení věcí je k dispozici při vstupu do zasedací místnosti, toalety jsou umístěny o podlaží níže. Součástí vybavení, které je možné standardně využít je pod stropem osazený dataprojektor, promítací plátno, magneticko-keramická tabule pro popis barevnou fixou. Samozřejmostí je připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi.

Základní sazba za jednorázový pronájem plně vybaveného zázemí činí 200 Kč vč. DPH za hodinu. Podmínky pronájmu jsou ale individuální, poskytujeme slevu při opakování akcí nebo déle trvající spolupráci. Protože sami zakoušíme jak je současná doba pro fungování neziskových organizací složitá, máme pro jejich aktivity u nás speciální slevy.

Zkuste konat nějaké Vaše akce u nás, pod naší střechou - postaráme se o Vás jako o vlastní.
I touto formou podporujete činnost Charity Zábřeh a pomáháte nám pomáhat!