Babí léto s Charitou 2021

Babí léto s Charitou 2021

Těšte se - letos u konečně bude! Moc rádi se s příznivci zábřežské Charity uvidíme v pátek 24. září 2021 od 15:00 hodin, netradičně však v amfiteátru před zámkem, budovou městského úřadu, na Masarykově náměstí v Zábřeze.

Své největší hity i písničky z nové tvorby přijede zazpívat zpěvák, kytarista a skladatel Petr Bende. Milými hosty budou opět malí babileto2021plakatdivadelníci ze ZŠ Rovensko Ráčci Roveňáčci se svým tradičně originálním vystoupením pod vedením paní učitelky Pavly Schönové. Třetím účinkujícím bude folk rockové uskupení „Folklorica“. Původně avizované duo mladých holanďanů „Svatá voda“ bohužel nebude moci přijet, ale věříme, že se s nimi někdy v budoucnu určitě setkáme.

Občerstvení pro vás opět připraví naše KAVÁRNA NADĚJNÁ - s výbornou kávou i tradičním štrůdlem. Pro děti chystáme skákací hrad, kolo štěstí, jízdu na poníku a tvořivý program. A pozor ten bude letos i pro dospělé. Letos se totiž chceme připojit k iniciativě „Chrpa pro pečující“ (2.10. je Den pečujících) –  a poděkovat tak (nejlépe všem) pečujícím, za jejich náročnou a nepostradatelnou práci tím, že je obdarujeme kytičkou chrpy (vytvořenou, namalovanou, vyfocenou). Chrpy budeme tvořit a malovat i na Babím létě a budeme opravdu moc rádi, když se k nám připojíte. Zastavte se v našem stánku. Vytvořenou kytičku si můžete odnést a darovat také někomu ze svého okolí, o kom víte, že pečuje o své blízké. Oceňme práci těchto lidí -  pro většinu jsou neviditelní, pro některé jsou ale zase úplně vším.
babileto2021darci
Výtěžek benefiční akce věnujeme na podporu týmu Domácí hospicové péče - na pořízení osobního automobilu. Děkujeme všem, kdo podpořili naši benefici - jmenovaným, i těm, kteří chtějí zůstat v anonymitě.

Vstup na akci je zdarma.
Je však nutné dodržovat hygienická opatření dle aktuálních nařízení.
Těšíme se na setkání s Vámi!

Ing. Jana Skalická

Pastorační asistentka, koordinátor pro public relations a fundraising
Tel.: 583 412 587 E-mail: _kBzR55907c-T65j4mnJR0h_35pJ