Babí léto s CHARITOU

Babí léto s CHARITOU

Je-li součástí vašich pátečních rituálů i návštěva nějaké příjemné akce, kde zapomenete na starosti právě uplynulého pracovního týdne a naladíte se na volný víkend, pak je Babí léto s Charitou ideální volbou. 

Přijďte i s dětmi v pátek 23. září 2022 od 15 hodin do amfiteátru před zámkem na Masarykově náměstí v Zábřeze. Své si najdou milovníci divadla: v podání Ráčků Roveňáčků zažijeme představení „Jak Kryštof Kolumbus objevil Ameriku“; hudebním fajnšmekrům zahrají „The Addams Sisters“ a krev v žilách rozproudí hity „starých dobrých“ Katapultů v provedení zdejšího (s originálem téměř nerozeznatelného) cover bandu. Pro děti bude připraven skákací hrad, kolo štěstí, tvořírnička (tvořivá dílnička), malování na obličej, poníci a také „cesta pomoci“ (nechejte se překvapit).

Babí léto s Charitou si za svých 11 let existence vybudovalo hned několik tradic. Jednou z nich je Kavárna NADĚJNÁ s kávou do hrníčkůbabileto2022plakat, které vám zůstanou na památku a k ní tradičně vynikající štrůdl. Další tradicí je to, že z výtěžku prodejů a sponzorských příspěvků na akci pomáháme. Letos pacientům a pečujícím osobám tím, že pro ně pořídíme nové pomůcky k usnadnění péče (invalidní vozíky, polohovací postele, antidekubitní matrace) a k tomu našim zdravotním sestrám speciální boxy pro převoz biologického materiálu k dalšímu vyšetření. Již nyní děkujeme mnoha jednotlivcům a firmám, kteří svým finančním darem na tento záměr již přispěli.

A co víc? Tradičně je tu vždy krásná atmosféra! Tak neváhejte a zapište si toto datum 23.9.2022 do svých kalendářů. Vstup na akci je úplně zdarma. Těšíme se na setkání!