Den pootevřených dveří služeb zábřežské Charity

Den pootevřených dveří služeb zábřežské Charity

Představení naší činnosti v rámci celorepublikového 13. Týdne sociálních služeb připravujeme letos trochu jinak. Zajisté pochopíte, že vás, vzhledem ke stávajícím koronavirovým opatřením, nemůžeme plnohodnotně vzít do zázemí našich služeb. Ale ...

Přesto stojíme o možnost vzájemného setkání a tak se těšíme na viděnou hned v pondělí 4. října 2021, v době od 9:00 do 14:00 hodin:

  • v prezentačním stanu před budovou Valová 9, Zábřeh, kde se dozvíte vše o naší činnosti, prohlédnete si pomůcky, které otevrenedvere2021usnadní péči o pacienty, ukážeme vozidlo pro přepravu osob upoutaných na vozík a nebude chybět ani občerstvení z naší Kavárny NADĚJNÁ
  • při návštěvě zázemí Centra pro podporu pečujících (Žižkova 10, Zábřeh – vchod z ulice Havlíčkova). Zde vás pracovníci seznámí s možnostmi podpory a pomoci při péči, ukáží pomůcky, seznámí s projektem na podporu pečujících. V Centru si budete moci vzít (nebo sami vytvořit) „Chrpu pro pečující“ – symbol poděkování pečujícím za jejich náročnou a nepostradatelnou práci. Od 15:00 hodin pak zde proběhne workshop „Letem světem Charitou“, kde činnost zábřežské Charity představí koordinátorka sociálních služeb Bc. Zdeňka Hrubá.

VZPOMÍNKOVÝ KONCERT  Srdečně vás také zveme na vzpomínkový koncert věnovaný památce pacientů, které jsme v uplynulém roce v rámci domácí zdravotní a hospicové péče doprovázeli. koncertvzpominka2021Uskuteční se v neděli 10. října od 14:30 hodin v zábřežském kostele sv. Barbory. Účinkuje smíšený pěvecký sbor Carmen. Během koncertu bude představena Kniha živých. Přijďte s námi prožít krásné sváteční odpoledne.

Při všech akcích prosíme o dodržení platných hygienických opatření.