Zveme vás na ples  – tentokrát netradičně ve Vašem obýváku

Zveme vás na ples – tentokrát netradičně ve Vašem obýváku

Je vám líto, že letos nemůžete obléknout společenské šaty a boty a protančit večer na plese Charity Zábřeh? Ples v tradiční podobě opravdu neproběhne, ale krásně se obléknout,  zatančit si a pobavit se přesto můžete – přímo doma v obýváku!

V pátek 12. 2. 2021 od 20:00 hodin se online (přes Facebook - https://fb.me/e/8c7ayCJDg nebo YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=0lusihOgY9E) připojte k události kapely ZN  z Rovenska, která vám k tanci  i poslechu zahraje to nejlepší ze svého repertoáru. Můžete zažít i takto na dálku, jaké to je být na plese Charity.

Kromě sdílené radosti a pohodové atmosféry v sobě každý z uplynulých 20 plesů Charity Zábřeh spojoval příjemné s užitečným. Výtěžek vždy pomáhal konkrétnímu dobročinnému záměru. Letos budeme tančit doma a symbolicky tak podpoříme činnost střediska Domácí hospicové a mobilní paliativní péče. Pomůžeme tak lidem umírajícím nejčastěji na rakovinové nádory, kterým zbývá už jen pár dnů života a kteří si je přejí užít a zemřít doma v kruhu rodiny a svých blízkých. Nemusíte si kupovat vstupenku ani lístek do tomboly, letos jen otevřete webové stránky a podpoříte na dálku: www.darujme.cz/projekt/1204209.

Přejeme vám krásné prožití večera a děkujeme i za ty, kterým v této chvíli do tance není, ale jsou šťastni, že i díky vám mohou trávit se svým blízkým poslední chvíle života.